PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632916}

Gracz

The Gambler
6,3 22 653
oceny
6,3 10 1 22653
5,6 5
ocen krytyków
Gracz
powrót do forum filmu Gracz

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 9

nie rozumiem tak niskiej oceny; "Gracz" to z pewnością nie arcydzieło, czy wielki moralitet, ale kawał solidnego, dobrze zagranego kina na pewno. Dla mnie najważniejsze są w nim dialogi - błyskotliwe, inteligentne i naprawdę w odpowiednich (często zaskakujących) momentach zabawne. Prawdziwymi perełkami są epizody: próba sprzedaży zegarka, scena podejmowania pieniędzy w banku... No i John Goodman w kapitalnej formie. Zdecydowanie polecam

ocenił(a) film na 7
Chita76

Tak, to solidnie zrobiony film, niezła gra aktorów, zdjęcia i muza doprawia klimatu. Nie jest to jednak typowa sensacja czy kryminał , po głównym wykonawcy ludzie spodziewali się ostrych strzelanin i stąd zawód oraz obniżenie noty. Jak dla mnie warto obejrzeć, też go polecam !

ocenił(a) film na 5
OmniModo

Nie obniżyłam noty za brak strzelanin,tylko za to ,że filmowi po prostu czegoś brak.Niby fajny,ale cały czas czułam jakiś niedosyt.Mark zagrał bardzo dobrze,ale jego postać mnie irytowała.I niestety nie dopatrzyłam się tam jakiegoś większego przesłania.

ocenił(a) film na 8
Chita76

O tak. John Goodman i fantastyczna ścieżka dźwiękowa robią klimat filmu . Polecam !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones