PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314739}

Sybil

7,2 4 813
ocen
7,2 10 1 4813
Sybil
powrót do forum filmu Sybil

Zaburzenia dysocjacyjne i tym samym wieloraka tożsamość to NIE to samo co
schizofrenia!!! Dwa różne zaburzenia psychiczne, a pisanie w opisie takich głupot miesza
tylko ludziom w głowie.
Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 6
gusia_jas

schizofrenia to bardzo rozbudowana choroba więc ludzie wszystko teraz nią nazywają. chodzą i powtarzają potem że widzieli film o schizofrenii ;)

antybohater

rozbudowana ale dla tych, co sie nie znaja. dla lekarzy ma jasne i konkretne symptomy i wieloraka osobowosc nie jest jednym z nich. szkoda tylko ze ktos kto pisze opisy nie pofatyguje sie i nie poszuka.
ludzie niestety chodza i duzo dziwnych rzeczy mowia :)

ocenił(a) film na 6
gusia_jas

hm. znawcą nie jestem ale jak trochę się tym interesowałam to pamiętam że były (użyłam czasu przeszłego, bo interesowałam się dawno i mogli coś nowego już wymyślić) cztery główne tak zwane postaci schizofrenii, a każda była podzielona na trzy fazy, że były przeróżnego typu urojenia, że różnie się zaczynało i tak wiele zależało od wszystkiego. więc uznałam że to jednak rozbudowana choroba ;)

gusia_jas

chyba schizofremia ;] ale wiemy o co chodzi =]

nasty929

"schizofremia" ? pierwsze słyszę.

kangur_msc_CM

oua, sorry, mój bład. faktycznie - schizofrenia :))

ocenił(a) film na 10
gusia_jas

W samym filmie nazywają tę chorobę schizofrenią, więc nie ma co się czepiać opisów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones