PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11970}

Zbrodnie serca

Crimes of the Heart
6,8 559
ocen
6,8 10 1 559
Zbrodnie serca
powrót do forum filmu Zbrodnie serca

Niesamowity

ocenił(a) film na 7

Rewelacyjna muzyka, świetna gra tych trzech cudownych aktorek, kojący klimat.Polecam!!!!!!!!!!!!

FORRESTGUMP

właśnie obejrzałam go na zone europa. niesamowity :) jestem pod wielkim wrazeniem tego filmu. szczerze polecam :)

odnośnie ciekawostek, wydaje mi sie ze w koncowej scenie (tort) widac ze jessica lange byla w ciazy :)

ocenił(a) film na 8
FORRESTGUMP

Bardzo ciepły z wielką przyjemnością obejrzałam go kolejny raz. A trio jakie stworzyły aktorki jest powalające, prawdziwe mistrzostwo!

FORRESTGUMP

trzech? nie zapominajmy o pobocznej, choć równie ciekawej, roli Tess Harper jako "Chikie-sriki" ;D
ale tak serio, moim zdaniem, w niektórych momentach to wielkie trio trochę przeszarżowało - może wynika to z tego, że scenariusz powstał na podstawie znanej sztuki teatralnej i aktorki poniekąd próbowały dorównać grą swoim teatralnym poprzedniczkom (?). są momenty w tym filmie, kiedy Keaton, Lange i Spacek niemal licytują się na środki wyrazu, w wyniku czego zamiast tworzyć spójność, każda głośno wali w swój własny bębenek.

ocenił(a) film na 4
tipopo

Bo to jest familijne kino Nur für Frau. Słaby scenariusz, słabe dialogi, z których żadna aktorka nic nie wyciśnie. Nie dziwi mnie wysoka ocena, bo wiem, że kobiet jest na świecie sporo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones