Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

Pierwszy raz zobaczyłem ją w Zaborczej miłości. Spodobała mi się, nie rozumiem dlaczego dostała
za nią Złotą Malinę.
Natomiast w American Horror Story mnie zadziwiła.. ma 65 lat, a wygląda na 10 lat mniej, nie widać
też, by miała jakieś operacje plastyczne.
Ogólnie pasują jej takie zimne role, albo czarne charaktery.. Ma talent aktorski niewątpliwie; )

ImSo_Fancy

Była tylko nominowana do Maliny:-)

edziuniek

racja, to była tylko nominacja.
powiem Wam, że Ona ma w sobie coś takiego co nie pozwala oderwać od Niej wzroku. nie za bardzo wiem jak to ująć ale jak widzę Ją na ekranie to aż mi ciarki przechodzą... szczególnie kiedy gra takie bardzo dramatyczne role... mam czasem wrażenie, że to nie gra tylko Ona faktycznie staje się graną postacią.
moim skromnym zdaniem to bije na głowę Meryl S. itp.
a w American Horror Story to podobno wykosiła wszystkich (ja widziałem tylko jeden pierwszy sezon).
polecam Wam filmy z jej udziałem: ,,Frances'', ,,Dwie Matki''.
pozdrawiam serdecznie wszystkich Forumowiczów i fanów Jessicki L.

marcino55555

no i jeszcze ,,Szare Ogrody'' ale to tylko wierzchołek góry lodowej na to co potrafi Ta genialna aktorka...

marcino55555

Jako fan, a nawet fanatyk p. Lange - dziękuję za pozdrowienia:-) AHS zacząłem oglądać tylko ze względu na jej nazwisko w obsadzie (widziałem dwa pierwsze sezony). Polecam również "Przylądek strachu", "Listonosz dzwoni zawsze dwa razy" i "Pozytywkę".

edziuniek

muszę obejrzeć

edziuniek

Słuchajcie, ja z Jessicą oglądałem w sumie wszystko prócz może 4 filmów, których nie można nigdzie znaleźć (m.in mężczyźni nie odchodzą). Czy ktoś ma ten film?

Tak dla fanów Pani Lange, coś mam!

https://www.youtube.com/watch?v=VG_BVE2VjJw

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones