Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

...i do tego im starsza,tym piękniejsza

Pecikowa1

Upływający czas działa na nią zbawiennie(chyba nieczęsto się to dzieje) - im więcej ma lat, tym lepiej i seksowniej wygląda, bardziej rasowo można powiedzieć.

martyna_radom

Proszę was, zamiast młodej gibkiej foczki wolicie wypierdziałą i obwisłą prukwę?

conti01

Ciekawe, czy z takim samym szacunkiem wypowiadasz się np. o swojej matce...

edziuniek

Przecież napisałem prawdę, Lange jest już stara, brzydka i obwisła. Ci którym ona się podoba (wiem, że niektórzy wolą starsze no ale kur...), powinni odwiedzić specjalistę.

conti01

Nie każdemu musi się podobać,kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje,więc twoje komentarze są tu zbędne.

Pecikowa1

Nie będziesz mi mówić jak mam żyć.

conti01

nie spamuj juz koles.

Pecikowa1

I jak tu żyć.... człowiek wyraża tylko swoją opinię, a ludzie już z ryjem na niego...

conti01

Wyraziłam swoją opinię,ty rownież. Na tym zakończmy dyskusję.

Pecikowa1

Tak, ale dlaczego moją opinię uważasz za spam? Uważasz, że twoja opinia jest lepsza od opinii innych.

conti01

Swoją żonę też będziesz nazywać starą i obwisłą prukwą w przyszłości? Cóż... na szczęście wtedy Ty też będziesz starym i obwisłym piernikiem, więc żadna "gibka foczka" się Tobą nie zainteresuje.
A sugerowanie komuś, że powinien odwiedzić specjalistę, nie jest zbyt uprzejme, nie uważasz?

Sajuky

Tobie też się podobają stare i obwisłe prukwy? Rozumiem, że ludzie są różni i każdy ma inny gust, ale to lekka przesada gdy ktoś od "gibkiej foczki" woli "starą i obwisłą prukwę". Co jak co, ale to nie jest normalne i teksty typu "im starsza,tym piękniejsza" są lekko dziwne.

conti01

Widzę ,że w dalszym ciągu rozwijasz się w temacie jak papier toaletowy. Zawsze będę uważać,że jest świetną aktorką, w dodatku ładną.Z resztą nie tylko ja..Skoro wolisz "gibką foczkę" to co robisz na profilu Jessici Lange?

conti01

Ci którym ona się podoba (wiem, że niektórzy wolą starsze no ale kur...), powinni odwiedzić specjalistę. i Ty chwilę później piszesz, nie będziesz mi mówić jak mam żyć ?

Większość tu wypowiadających się jakbyś nie zauważył to dziewczyny, a więc nie patrzą na nią męskim okiem pożądania, ale potrafią docenić jej klasę. To oczywiste, że w łóżku woli się gibką foczkę aniżeli starszą babkę - ale czy jesteś tak ograniczony, że tylko przez ten pryzmat widzisz kobietę? Można być pięknym fizycznie bez podtekstu seksualnego. I chyba o to chodziło założycielce tematu. A Ty się przyzwyczaj, bo sam się zestarzejesz a jak kasy nie będziesz miał izony swojej nie ruszysz - bo no stara prukwa - to albo zbankrutujesz na prostytutkach, albo Ci ręka odpadnie.

Vanillia

Zwyczajnie odnoszę wrażenie,że wszedł tu żeby zrobic śmietnik z tematu. Na szczęście ,są tu tez osoby czytające ze zrozumieniem,popierają moje zdanie i szanują Lange jako aktorkę.

użytkownik usunięty
Pecikowa1

Racja, w AHS fenomenalna.

Pecikowa1

taaaaa spójrzcie na jej ręce i nogi ( bez maskujących rajstop ) a nie tylko na twarz ( która jest przemaglowana toną tapety i edycja komputerowa ) . dajcie spokój proteza w postaci nowych zębów, milion widocznych żył na rękach, nogi tak samo a wy gadacie że seksowna...no to chyba czas do okulisty albo fetysz taki macie że marzycie o chodzącym trupie no to ok

Beemka

Widzisz, ja oceniam ją jako utalentowaną aktorkę,która przy okazji wygląda dobrze jak na swój wiek,a nie jako obiekt pożądania.. Nie podoba ci się,to po co wchodzisz na jej profil?

Pecikowa1

Wlasnie ogladam TYTUS i sprawdzam obsade bo dobrze gra, no i ta babka na 8 miejscu w rankingu .OMG!!!!.... a ja jej wogole nie kumam z zadnego filmu...WTF??? cos mi kolo nosa przeszlo....

Pecikowa1

Jedna z niewielu aktorek, które potrafią starzeć się z godnością (i wdziękiem!). Najpiękniejsza kobieta, jaką w życiu widziałam, ma klasę, wdzięk, seksapil i jest niesamowicie kobieca. Jestem w niej dosłownie zakochana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones