Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 177 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

Jak to możliwe, że ta wspaniała, utalentowana i prześliczna aktorka w mniej znanych filmach ma ocenę poniżej 5?! Nie tylko w tych mniej znanych, w produkcjach jak "Przylądek strachu" też ma, jak na nią, słabą ocenę. Kilka z nich widziałem i mogę powiedzieć, że wypadła w nich świetnie, jest aktorką wybitną.
Ludziom nie podoba się jej gra aktorska? Mało prawdopodobne, ponieważ za role w "American Horror Story" (które - swoją drogą - polecam) ma oceny 9 i 9.5, nie wspominając o tych wszystkich Oscarach, Złotych Globach i Emmy. Nawet czytając wypowiedzi na forum ludzie ją chwalą.
Co w takim razie? Fani aktorek, które są za nią w rankingu wystawiają jej 1, by spadła na dalsze pozycje?

Emmist

Kij w ten cały ranking! Pani Lange jest numerem jeden, wszędzie wypada świetnie i nie ma się co przejmować żadnymi rankingami.

patrykDJ2009

W sumie racja! Takie podejście lubię, choć nie zawsze stosuję
Tak na marginesie - Audrey, HBC, Jessica, Natalie i Meryl! Widzę, że mamy bardzo podobny gust :)

Emmist

Jeszcze miała być Jane Fonda, ale się nie zmieściła :3

Emmist

"Fani aktorek, które są za nią w rankingu wystawiają jej 1, by spadła na dalsze pozycje?" - przypuszczam, że to jest poprawna odpowiedź. Nigdy nie zrozumiem ludzi dających 1 tylko za to, że ktoś jest wyżej w jakimś rankingu niż ich ulubieniec. W rankingu aktorów De Niro (mój number 1) też jest niziutko, a mimo to nie daję jedynek np. Ianowi McKellenowi czy Cumberbatchowi, mimo iż uważam, że są zdecydowanie za wysoko... No cóż, najlepiej się tym nie przejmować, bo szkoda nerwów na takie pierdoły. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones