Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

To śmieszne... i przykre zarazem dla fanów talentu pani Lange jak i dla osób, które o
aktorstwie mają jakieś pojęcie... to jest WSTYD tak nisko umiejscowić wybitną aktorkę...

CityOnilne

Dokładnie tak, w pełni się zgadzam. Uważam, że należy do najlepszych aktorek ostatnich czasów, jej sposób gry jest niesamowity...

escargottg

Szkoda, że niewiele osób młodych to widzi, chociaż ja mam 20 lat, to jednak skłaniam się zdecydowanie bardziej ku aktorek ''dojrzanych'', które mają wieloletni warsztat aktorski oszlifowany.

CityOnilne

zgadzam się z Tobą

CityOnilne

pytanie można postawić takie co młody widz ma w niej widzieć, a konkretnie to w czym ma ją widzieć bo nie wiem o jakich filmach mówisz. Swoją wiedzę musieliby cofnąć sporo w czasie. Teraz już ma swoje lata głównych ról specjalnie już dla niej nie ma. Lolity i Anny Kareniny już nie zagra.

CityOnilne

Przez ostatnie 10 miesięcy sporo się zmieniło. Chyba już nie ma takiego wstydu, chociaż wydaję mi się, że 86 miejsce to wciąż za nisko.

Grieves

powiem szczerze, że to za sprawą AHS, ale jest to i tak za niskie miejsce. Szkoda, że ludzie nie kojarzą jej z takich filmów jak Błękit Nieba czy choćby Szare Ogrody, tylko dopiero za sprawą genialnego serialu, owszem, jest to mój ulubiony serial, ale ona wcześniej już zasługiwała na 1 dziesiątkę
!

CityOnilne

a czego się spodziewasz po ludziach którzy oglądają i uważają za wspaniały film Avengers etc...
Niestety Lange czas gdzieś tam przeminął a szkoda świetna i utalentowana aktorka.

markin

Nadal wierzę, że jeszcze dostanie Oscara, po tym serialu może znów ją zauważą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones