Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

Mimo to jest bardzo mdła, nie ma w niej nic przykuwającego uwagę. Jest nudnawa... [Ten
niezbyt wyrafinowany, acz szczery, komentarz zamieszczam jedynie aby zasygnalizować,
że zachwyty nad wybitnością p. Lange są dla niektorych mocno przesadzone.]

Cpt_Spaulding

I ja dalaczam do tej opinii. Zawsze taka sama, z tym samym grymasem na twarzy i przez to wrecz irytujaca.

ewa_adamska

A jakie filmy oglądaliście? Polecam Frances, jeśli ta rola Was nie poruszy to widocznie żyjemy na różnych planetach...

ewa_adamska

Rzeczywiście, te dwa negatywne komentarze są niczym z palca wyssane... Jak można takie bzdury napisać?? Zawsze taka sama?? Ten sam grymas?? Mdła?? Nudnawa?? Ludzie, czy Wy oprócz Tootsie widzieliście ją w jakimś innym filmie? Frances, Zbrodnie Serca, Pozytywka, Błekit nieba, Tramwaj zwany pożądaniem, Słodkie marzenia, Tysiąc akrów, Listonosz zawsze dzwoni dwa razy -we wszystkich tych filmach stworzyła wyśmienitą kreację. Jak można nie znając aktorki (bo innej opcji nie ma), napisać takie banialuki...?

Corderosa

Popieram i "sylbowa" i "Corderosę". W zasadzie Jessica nigdy nie grała w jakichś przebojowych filmach (może z wyjątkiem King Konga i Tootsie), wydaje mi się, że wybierała trudniejsze role i ambitniejsze filmy. Mam nadzieję, ze po AHS kino przypomni sobie o niej, bo ostatnio nie dostała ważnej roli poza telewizją.

edziuniek

Mi ona w pierwszej kolejności kojarzy się z "Listonosz zawsze dzwoni 2 razy"

Corderosa

Co tu komentować, komentarze napisane na podstawie jej gry, nawiasem mówiąc wielokrotnie nagradzanej, w jednym serialu? Ktoś tu zapomniał o kilkudziesięciu latach kariery filmowej Pani Lange, jej znakomitych, niejednokrotnie wybitnych kreacjach, w konsekwencji wypisuje bezsensowne wywody. To tyle.

Cpt_Spaulding

Eeee? Co Ty? Jako dziecko uważałam że Lange jest piękna. Do dziś uważam że była piękną kobietą. Teraz już czas zrobił swoje i jej twarz nie jest już taka jak kiedyś, ale twierdzić że nigdy nie była urodziwa??

Sighma

W AMH wygląda olśniewająco!

Sighma

Moim zdaniem , pomimo wieku jest wyjątkowo atrakcyjna ;)

użytkownik usunięty
Martek86

10/10

tak !

kam001

Po stokroć tak :)!
Niebywale piękna kobieta, która chyba zaklęła czas - wyjątkowo jej sprzyja!

madz20

:) oczywiście, że się z Tobą zgadzam !!!

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

nieciekawy tekst, starający się być poprawnym. cóż z tego, skoro na sztuce się nie znasz, Kolego?

Cpt_Spaulding

Chyba coś tym jest, ponieważ kompletnie nie mam nic do napisania na jej temat.

goslawa25

A jednak coś napisałaś... :-(

edziuniek

Tak, ale nie na jej temat, więc Twój rubaszny dowcipasek nie wypalił... :-(

Daroo_3

Po pierwsze: gratuluję refleksu, po drugie: to nie miał być dowcipasek (tym bardziej rubaszny), po trzecie: to nie było do Ciebie, więc po co się wtrącasz? Uprzedzam, że na kolejną zaczepkę nie zamierzam odpowiadać.

edziuniek

Wybacz że nie nie śledzę Twych wypowiedzi na FM + jest to forum publiczne, każdy może komentować wypowiedź każdego. Jeśli aż tak bardzo Cię to zabolało to zawsze mogłeś/aś napisać priv.

Cpt_Spaulding

Nie mogę się niestety odnieść do talentu aktorskiego rzeczonej Jessici, bo z jej udziałem obejrzałam zaledwie dwie pozycje, natomiast w zupełności nie mogę się zgodzić, że jest "niezbyt urodziwa". Moim zdaniem ma szlachetną urodę i pięknie się zestarzała, a już na pewno nie wygląda na swoje 63 lata.

kerju88

Ja uważam, że ona jest mega seksowną babką, jedna z tych, które z wiekiem są coraz ciekawsze, tak jak Meryl Streep czy Susan Sarandon.

Binula

Z tym się nie zgodzę. Co tu ukrywać - zarówno Jessica jak i Meryl były piękne gdy były młode, teraz już nie są. Mają wiele innych zalet, ale na pewno nie są seksowniejsze.
Meryl pięknie wyglądała np. w "Manhattanie":
http://img.dare.co.uk/wp/woody-meryl-from-manhattan-1979.jpeg (podobna do Teri Polo).

Sighma

Ona jest moim kotem ... wyśmienita , wspaniała no cudo !

mollynkaa

a no i jest piękna :)

mollynkaa

chciałabym się tak ślicznie, ponętnie i kobieco zestarzeć jak ona...

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

Jeśli ona w każdym filmie gra tak samo, to... No.

Wystarczy obejrzeć najpierw AHS, a następnie AHS Asylum - dwie różne kreacje :)

Cpt_Spaulding

W "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" niezbyt urodziwa. Co waść pieprzysz?

fauzi

właśnie !! :)

fauzi

Niezbyt urodziwa, oj niezbyt. Coś ma odpychającego w licu. Ale, co kto lubi...

Cpt_Spaulding

No to prawda,co kto lubi.Pojąć nie moge jak można ją tak ocenić,ale każdy gust jest inny,szczególnie jeśli chodzi o urode..

fauzi

Jej charakterystyczna uroda jest, według mnie, jej atutem.
Lubię jej twarz, mimikę.

Lady_McBeth

Z każdym kolejnym filmem jestem nią coraz bardziej zauroczona.
Dziwie się tylko, że dopiero niedawno "odkryłam" ją, jest niesamowicie uroczą kobietą ;) i bardzo dobrą aktorką.

Lady_McBeth

wszystko przed Tobą :):)

Cpt_Spaulding

Jak dla mnie jest piękna w swojej kategorii wiekowej i talent ma niezaprzeczalny, potrafi kreować rozmaite postacie i nie nudzi mi się w ogóle.

alicjajoanna

żółwik!

foxmulder

ona jest piekna . ma tyle lat a emanuje seksem . W american horror story dominuje , w kazdej serii jest coraz lepsza .
aktorsko wysmienita

temptation666

Zdecydowanie ozdoba tego serialu , we wszystkich trzech sezonach gra wyśmienicie , nieważne czy jest zakonnicą
czy czarownicą, jej kreacje są wzorcowe. Ja osobiście nie mogę się na nią napatrzeć , wielki talent , 9/10

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

Mnie się jej aktorstwo i uroda nawet podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones