Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

W wielu biografiach jest podane, że ma korzenie polsko-fińskie. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

edziuniek

Witam^^. Moze ja pomoge. W rzeczy samej, Jessica posiada korzenie polsko-finskie. Jej matka pochodzila z kraju sw. Mikolaja, czyli byla Finka, a ojciec wywodzil sie z kraju nad Wisla i byl Polakiem. Przepraszam za bark polskich znakow. Pozdrawiam!

kardemine

Gdzie to wyczytałaś(eś)? Poproszę o jakieś konkretne źródło poza Twoją... chęcią popisania się (nawet nie wiem czym i przed kim).

edziuniek

Popisania sie? Looo, a gdzie to ja sie popisuje? Chcialam tylko pomoc. Chodzi o tego sw. Mikolaja? To tylko taki zart, bo Finlandia znana jest z Rovaniemi, gdzie ow swiety sobie urzeduje. A informacje o Jessice wyczytalam na jakims blogu o Finlandii, wiec faktycznie, nie jest to chyba zbyt wiarygodne zrodlo. Dlatego chyle glowe i przepraszam za zawracanie Ci glowy niesprawdzonymi informacjami. Usmiechaj sie czesciej i nie traktuj wszystkiego tak serio. A co najwazniejsze...nie doszukuj sie u ludzi samych negatywnych cech. To nie dobre podejscie. A ja chcialam tylko pomoc.

kardemine

Sorry - trochę mnie poniosło. Miałem ciężki dzień. Szczerze mówiąc - a raczej pisząc - spodziewałem się, że mi odpyskujesz... Nie będę już nic więcej pisać, żeby nie pogorszyć sytuacji :-)

edziuniek

No trochę to mało powiedziane, trzeba mieć niezłą wyobraźnię, żeby coś takiego wymyśleć.

Mowiacy_do_reki

Po pierwsze - poniosło mnie w odpowiedzi do "kardemine" a nie w kwestii pochodzenia p. Lange. poczytaj sobie: http://www.imdb.com/name/nm0001448/bio

edziuniek

No ja właśnie o tym mówię, że trzeba mieć niezłą wyobraźnię, żeby taki post odebrać jako "odpyskiwanie".

Mowiacy_do_reki

Ale mi chodziło o to, że spodziewałem się, że mi odpyskuje - a tu nic. Dlatego dodałem, że: Nie będę już nic więcej pisać, żeby nie pogorszyć sytuacji. Wiem, że można to było odczytać inaczej. Przyznaj jednak, że pierwsza odpowiedź na mój post nie była zbyt grzeczna. Ja nie szukam zaczepki - czasem tylko niektórzy prowokują takie sytuacje. Mniejsza zresztą z tym. Idę spać i Tobie życzę dobrej nocy.

edziuniek

"Przyznaj jednak, że pierwsza odpowiedź na mój post nie była zbyt grzeczna." Nie. Naprawdę masz bujną wyobraźnię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones