Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

Przed AHS była poza setką... to się nazywa siła TV.

edziuniek

dokładnie :) dobrze, że dzięki AHS ludzie mogli ją odkryć:)

edziuniek

Co najdziwniejsze, Lange już dużo wcześniej miała dwa Oscary, a taką sławę na większą skale zdobyła dopiero bo AHS.

filmowy_laufer

Lange w latach 80-tych była jedną z największych gwiazd Hollywood. W pewnym momencie odeszła jednak w zapomnienie ponieważ... postarzała się. AHS przywrócił jej dawny blask, bo sławę na większą skalę zdobyła dużo wcześniej

MikeyS

Była znana ale wśród starszego pokolenia, a teraz jest znana wśród i młodego ;)

filmowy_laufer

Jestem z młodego pokolenia i poznałem ją w "Przylądku strachu". O tym, że grała w AHS nawet nie widziałem :O

krzychu1526

Są wyjątki XD

filmowy_laufer

ja ją kojarze odkąd byłam dzieckiem czyli od lat 80-tych i zawsze w mej pamieci to była gwiazda pierwszego formatu

edziuniek

Dlatego nie warto patrzeć na rankingi FW. Bo byle każdy aktorzyna może osiągnąć TOP4 tylko dlatego, że zagra w jakimś tasiemcu dla gimbusów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
edziuniek

6 nominacji, 2 oskary, cała półka złotych globów i innych nagród, nawet o złotą malinę dzielnie walczyła ;) Osiągnęła wszystko o czym marzy każdy aktor, a w AHS o sobie przypomniała.
Facet gdy się starzeje, to dojrzewa i dostaje coraz poważniejsze role, a o kobietach producenci niestety zapominają. Pewnie duży wpływ na taki stan rzeczy ma fakt, że rzadko tworzy się filmy z rolą pierwszoplanową dla podstarzałej babki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones