Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

Rewelacyjna w American Horror Story. Jej gra to zdecydowanie najjaśniejszy punkt tych serii. Po
prostu genialna.

elodonat

Zgadzam się. Według mnie gdyby nie ona to serial nie byłby tak świetny :)

elodonat

Właściwie to oglądam AHS tylko dla niej. Genialna jest, bez niej serial byłby wg mnie co najwyżej przeciętny. I bardzo żałuję, że wielkie kino trochę o niej zapomniało... Zresztą Hollywood ma mało ciekawych propozycji dla aktorek 40+, niestety...

qmili

Oglądam tę serię jedynie dla niej. Po prostu mnie powala. Z nudnych w zasadzie, postaci wyciągnęła 200%. Jednak zdaje mi się, że jest mocno niedocenioną aktorką.

elodonat

2 oscary, 5 globów, 3 Emmy (wszystkie z AHS) nie jest niedoceniona?

filmowy_laufer

Jedno Emmy za "Szare ogrody" - nie, żebym się czepiał :-)

edziuniek

Sorka błąd :)

filmowy_laufer

Spoko :-) trochę tych nagród ma i można się pogubić :-)

edziuniek

Nie bo wydawało, mi się że za wszystkie sezony, a tu z Asylum nie ma :)

filmowy_laufer

No właśnie - a tyle się tam nagrała :-) w każdym razie więcej niż w pierwszym sezonie.

edziuniek

No właśnie dośc niesprawiedliwe, bo w Asylum miała o wiele lepszą kreacje oraz wiele więcej roli :)

elodonat

Oglądam AHS też dla niej, a okazuje się, że Freak Show będzie ostatnim sezonem, w którym zagra... Czyżby AHS o niej przypomniało, a ona się teraz odwraca?

kajtekxP112

Napewno!!

kajtekxP112

Na pewno nie. Przecież ona też trochę pomogła AHS , wielu oglądało to tylko dla niej i - zwł. pierwszy sezon - w sumie ona "ciągnęła".

edziuniek

Pierwszy sezon? W pierwszym sezonie, to ona się nie nagrała! Drugi, tak. Drugi był dla mnie nudnawy, ona go ciągnęła... ale w pierwszym miała jakąś poboczną postać...

kajtekxP112

Ale to akurat ona zgarnęła za pierwszy sezon: Emmy, Złotego Globa i Aktor'a mimo, że - jak napisałeś/aś - "się nie nagrała"...

edziuniek

Zgarnęła, racja :) za to (jak dla mnie) jej wątek był za mało ważny, żeby "pociągnąć" cały sezon.

elodonat

Zgadzam się w 100%! Co prawda, w każdym sezonie miała bardzo podobne osobowości - nadzwyczaj inteligentna, wredna kobieta "bez duszy", która jednak gdzieś tam w środku ma cień człowieka. Szeroki obraz psychologiczny.
Perfekcyjna, idealna, fascynująca aktorka. Jej mowa ciała zwalała mnie z nóg. 10/10.

elodonat

Potwierdzam! Jest rewelacyjna! Większość młodszych aktorek może tylko jej pozazdrościć pod względem klasy i seksapilu. Idealnie pasuję do roli pięknej, inteligentnej, silnej kobiety.

elodonat

Zdecydowanie się zgadzam, jestem zachwycony jej grą w AHS asylum (narazie tylko ten widziałem).

Trax

We AHS-freaks jest równie genialna, a ten wykon zwalił mnie z nóg...
https://www.youtube.com/watch?v=b_S4ToLRsws

elodonat

Dokładnie. Każde jej wcielenie w każdej serii robi wrażenie

elodonat

Faktycznie była rewelacyjna. Najbardziej podobała mi się w 3 sezonie, choć grane przez nią postacie w AHS były w jakiejś mierze do siebie podobne(tak samo jak postacie innych aktorów pojawiających się co sezon)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones