PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34236}

Jeźdźcy Apokalipsy

Masked and Anonymous
5,1 2 333
oceny
5,1 10 1 2333
Jeźdźcy Apokalipsy
powrót do forum filmu Jeźdźcy Apokalipsy

W tym filmie grają WSZYSCY. No dosłownie WSZYSCY. Od ról pierwszoplanowych do ostatniego statysty. Trzeba się jednak naprawdę postarać żeby przy takiej obsadzie i takiej muzie stworzyć takiego napuszonego, nie trzymającego się kupy, pseudofilozoficznego, pełnego truizmów gniota.

ocenił(a) film na 2
Joel_Cairo

zgadzam sie poza tym nie zrozumiałam w ogóle tego filmu, nie wiem nawet o czym on był xD

ocenił(a) film na 1
kaams

Mam takie samo zdanie jak wy i nie czy przez ten film czy nie ale muzyka mnie się nie podobała tym bardziej że Bob ma talent do muzyki. Nie wiem po co Val tam grał i o co chodziło z tymi zwierzętami. film nuda

ocenił(a) film na 10
lj46

Val Kilmer grał w tym filmie nie wiem zgaduje może dlatego, że jest aktorem?

ocenił(a) film na 3
kukulka5000

dobre :D

ocenił(a) film na 1
kukulka5000

tak grał

ocenił(a) film na 10
kaams

Bob Dylan ma talent do muzyki no proszę Cię! Jedna z najwybitniejszych postaci muzyki folk, rock, bluse, folk-rock, rythm,n,bluse i country, człowiek legenda. Współpracujący z niemalże niezliczoną ilością najlepszych muzyków producentów na świecie. Człowiek, który miał wpływ na jeszcze większą ilość artystów na całym świecie doczekał się opini, że ma talent do muzyki.

ocenił(a) film na 2
kukulka5000

ok ale film still sucks :/

ocenił(a) film na 10
kaams

Nie no spoko jeśli Ci się nie podoba to nic mi do tego :)

ocenił(a) film na 3
Joel_Cairo

no.. nudne.. nieczytelne.. o wszystkim i o niczym..

Joel_Cairo

Nie wszyscy, ja nie gram... chyba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones