PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34236}

Jeźdźcy Apokalipsy

Masked and Anonymous
5,1 2 333
oceny
5,1 10 1 2333
Jeźdźcy Apokalipsy
powrót do forum filmu Jeźdźcy Apokalipsy

klimatyczny, poetycki, swietnie zagrany, ciekawy muzycznie i plastycznie. tylko opisy wprowadzaja w blad, bo to nie zadna sensacja, tylko fajny muzyczno-artystyczny film sf.
bardzo bardzo bardzo mi sie podobal

ocenił(a) film na 10
mlizurej

zgadzam się w 100%
Poetycki, muzycznie genialny i całościowo ciekawa wizja.
scenografia także dość inna, nagromadzenie detali, czasem
absurdalnych jak - człowiek, który je kurczaka.
No i aktorzy których lubię.
B.D. jak zwykle swą osobą wprowadza klimat, w zasadzie,
"dylanowski".
Dałam 9/10

papapa

Nie oglądałam go zbyt uważnie i moze dlatego ale uwierzcie mi nie mam pojęcia o czym był ten film... Czy miał coś przekazać? Możecie mi wytłumaczyć jego sens?

merde

Dorośnij, zacznij się lepiej rozglądać wokół siebie, oceń swoje życie, porozmawiaj z ludźmi z którymi się nie zgadzasz, potem oglądnij to dzieło jeszcze raz.

ocenił(a) film na 3
Carras

Właśnie, dorośnij, a potem komuś wciskaj te swoje "doświadczone" bzdury. Jeszcze raz.

mlizurej

popieram. wymaga ''dobrego oka'', by dostrzec nagromadzenie symboli. Tego filmu nie napisal Bob Dylan ani nie zagral. To jest Bob Dylan. Tylko trzeba znac jego tworczosc, by wiedziec, ze dla fanow hollywoodzkich superprodukcji, gdzie wszystko musi byc szybkie i oczywiste ''Masked and Anonymous'' to faktycznie szmira :)
poza tym swietna rola Penelope Cruz, taka...inna. Uwielbiam scene, gdy siedzi pomiedzy papiezem, a Ghandim.

ocenił(a) film na 10
mva_2

Trafna uwaga cyt.: Tego filmu nie napisał Bob Dylan ani nie zagrał. To jest Bob Dylan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones